Bez tytułu, 1966
Lenica Alfred (1899-1977)
ID: 6993
29 x 41 cm
gwasz, olej/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "lenica" (ołówkiem)
Datowanie
1966
Proweniencja
- ze spuścizny po artyście; - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)
sygn. i dat. na odwrocie: "A Lenica / 1966" (ołówkiem);
na odwrocie nalepka aukcyjna