Bez tytułu, 1966

ID: 6993

16 000 zł

Proweniencja

- ze spuścizny po artyście; - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)

29 x 41 cm

gwasz, olej/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "lenica" (ołówkiem)

Datowanie

1966

sygn. i dat. na odwrocie: "A Lenica / 1966" (ołówkiem);

na odwrocie nalepka aukcyjna