Abstrakcja

ID: 3621

Proweniencja

- ze spuścizny po artyście - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)

40,5 x 27,5 cm w św. p-p.

gwasz/papier

Sygnatura

sygn. u dołu: "Lenica"