Abstrakcja
Rosenstein Erna (1913-2004)
ID: 2297
34 x 39,4 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. l. g.: "Erna Rosenstein"
na odwrocie oznaczenie: "376"