Kobiety

ID: 1904

38,6 x 50,8 cm w św. p-p.

litografia/papier

Sygnatura

sygn. i dat. z płyty, oznaczenie edycji (ołówkiem) p. d.: "Picasso 286/500 / 7 I 43"

Grafika pochodzi z teki: Hélène Parmelin „Picasso. La Flûte Double.16 Dessins, Aquarelles Lavis”, Saint-Paul-de-Vence, 1967 r.