Zapis monochromatyczny, 1971
Haubenstock-Ramati Roman (1919-1994)
ID: 6927
38 x 48 cm (arkusz)
akwaforta
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "RHaubenstock 71" (ołówkiem)
Datowanie
1971
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "I/XX" (ołówkiem)