40 x 29 cm
tusz, atrament/papier
"Andrzej Szewczyk", Muzeum Sztuki w Łodzi, Łódź, lipiec-sierpień 1988.
Datowanie
lata 1976-1979
Proweniencja
kolekcja prywatna, Włochy
93 karty; oprawa, nadruki na pierwszej stronie okładki;
na trzeciej stronie okładki naklejona informacja z odręcznym napisem: "„Adam i Ewa” / 93 karty – papier (prócz kolorowego) / pochodzi z lat dwudzie / stych / Andrzej Szewczyk / 1976 – 1979 / czarne kaliko + płótno + tektura (cover)" oraz wzdłuż prawej krawędzi: "Andrzej Szewczyk / ul. Pocztowa 9 / 43-417 Kaczyce / Poland" (drukiem)
Obiekt reprodukowany:
Andrzej Szewczyk [katalog wystawy], Muzeum Sztuki w Łodzi, Łódź, 1988, niep.