Kompozycja abstrakcyjna

ID: 6953

1 500 zł

Proweniencja

42 x 30 cm

technika mieszana/papier

Sygnatura

sygn. u dołu: "Jadwiga Umińska" (tuszem)

Stan zachowania: niewielkie przedarcie papieru