Uczta Bachusa
Picasso Pablo (1881-1973)
ID: 4246
41,3 x 53,7 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna/papier Arches ze znakiem wodnym
Sygnatura
sygn. [?] p. d.: "Picasso"
Proweniencja
oznaczenie edycji p. d.: "286/500" (ołówkiem)