Niebieska sukienka

ID: 4254

Proweniencja

39,5 x 29,5 cm (arkusz)

litografia barwna/papier welinowy

nr edycji: "32/200"

Grafika pochodzi z publikacji: Franco Russoli Picasso Venti Pochoirs Originali, Silvana Editoriale, Milan 1955.

David

CENA : 6 200 zł