Biblijni prorocy Joel i Amos - praca dwustronna

ID: 4324

Proweniencja

35,2 x 26,2 cm

litografia/papier

Sygnatura

sygn. l. d.: "Marc Chagall - Joel" (ołówkiem)

cyfra p. d.: "79" (druk);

na odwrocie kompozycja przedstawiająca proroka Amosa z napisem l. d.: "The prophecy of Amos" (ołówkiem) oraz cyfrą p.d.: "80" (druk)

Grafika wykonana dla Tériade przez Dragger Freres, Paryż 1960.