Bez tytułu

ID: 4836

Proweniencja

37 x 54,3 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna

Cramer P., Marc Chagall, Catalogue raisonné, Geneva, Listed and illustrated as nr 239.

Wydana przez: Maeght Éditeur, Paris 1978.

Stan zachowania: zagięcie papieru

David

CENA : 6 200 zł