Bez tytułu
Miró Joan (1893-1983)
ID: 4836
37 x 54,3 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna
Cramer P., Marc Chagall, Catalogue raisonné, Geneva, Listed and illustrated as nr 239.
Stan zachowania: zagięcie papieru
Proweniencja
Wydana przez: Maeght Éditeur, Paris 1978.