Bachanalia, z teki: La Flûte Double

ID: 5952

Proweniencja

41 x 53,5 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna, szablon

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Picasso"

 oznaczenie egzemplarza p. d.: "286/500" (ołówkiem)