Łuczaj Wiesław (ur. 1960) "From the Drumheller Series" - poz. katalogowa 12 - XXI aukcja: sztuka współczesna

  • Cena wywoławcza: 2 000 zł
  • Estymacja:

datowanie: 1993

akryl, płótno; 33 x 46 cm;

sygn., dat. i opisany na odwrocie: UP / WIESŁAW ŁUCZAJ, FROM THE „DRUMHELLER” SERIES- / ACRYLIC, 46 X 33 CM. 1993 -17/2/89

Estymacja 3 000 - 5 000

Proweniencja: