Chwałczyk Jan (1924-2018) "Kompozycja II" - poz. katalogowa 55

  • Cena wywoławcza: 1 800 zł
  • Estymacja: 3 000 - 4 000
  • Datowanie: 1990 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "J Chwałczyk. / 1990" (ołówkiem)
  • Technika: gwasz/karton
  • Wymiar: 17,5 x 17,5 cm w świetle ramy

Proweniencja: