Projekty darochranitielnicy (tabernakulum), ikonostasu i cerkwi - praca dwustronna, lata 70. XX w.

ID: 5294

Proweniencja

21 x 31,5 cm w św. p-p.

Sygnatura

sygn. na odwrocie: "J. N."

Datowanie

lata 70. XX w.

na odwrocie szkice