Projekty darochranitielnicy (tabernakulum), ikonostasu i cerkwi - praca dwustronna, lata 70. XX w.
ID: 5294
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 5294
21 x 31,5 cm w św. p-p.
Sygnatura
sygn. na odwrocie: "J. N."
Datowanie
lata 70. XX w.
Proweniencja
na odwrocie szkice