Szkice ikonostasu - praca dwustronna

ID: 6439

4 000 zł

Proweniencja

23 x 25 cm

cienkopis/papier

Sygnatura

na odwrocie sygn.: "J. N." (ołówkiem)

- szkice (ołówkiem)