Szkice ikonostasu - praca dwustronna
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6439
23 x 25 cm
cienkopis/papier
Sygnatura
na odwrocie sygn.: "J. N." (ołówkiem)
Proweniencja
- szkice (ołówkiem)