Szkic aranżacji prezbiterium w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie, 1946
29,5 x 21 cm
akwarela, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi: "Jerzy Nowosielski 46"
Datowanie
1946
Stan zachowania: podłużne zagięcia papieru
Proweniencja
na odwrocie szkic polichromii do cerkwi prawosławnej pw. Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy w Mielniku oraz napis p. g.: "Melnik [sic!]"
Czerni K., "Nowosielski w Warszawie i na Mazowszu. Sztuka sakralna", Szpalanka Lab, Kraków 2023.