Szkic aranżacji prezbiterium w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie, 1946

ID: 6756

6 000 zł

Proweniencja

29,5 x 21 cm

akwarela, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi: "Jerzy Nowosielski 46"

Datowanie

1946

na odwrocie szkic polichromii do cerkwi prawosławnej pw. Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy w Mielniku oraz napis p. g.: "Melnik [sic!]"

Czerni K., "Nowosielski w Warszawie i na Mazowszu. Sztuka sakralna", Szpalanka Lab, Kraków 2023.

Stan zachowania: podłużne zagięcia papieru