Progresja symetryczna, 2024
25 000 - 35 000 zł
24 kwietnia 2024 godz. 18:00
25 000 - 35 000 zł
50 x 100 cm
akryl, tektura/płyta
Sygnatura
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "ANDRZEJ GIERAGA / PROGRESJA SYMETRYCZNA / AKRYL, TEKTURA, PŁYTA / Ø 100 ½, 2024"
Datowanie
2024
Proweniencja
kolekcja prywatna, Łódź
na odwrocie pieczęć autorska