Lustrzane energie, 2003-04
100 000 - 120 000 zł
24 kwietnia 2024 godz. 18:00
100 000 - 120 000 zł
100 x 130 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 2003-04; sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "Jan Dobkowski / „LUSTRZANE ENERGIE 2003-04 / ACRYL / 100 cm x 130 cm"
Datowanie
2003-04
Proweniencja