Pole dyskretnych zmian barwnych 57, 2019/2021
13 000 - 18 000 zł
24 kwietnia 2024 godz. 18:00
13 000 - 18 000 zł
120 x 120 cm
druk pigmentowy/płótno Hahnemühle
Datowanie
2019/2021
Proweniencja
zakup od artysty
- sygn., dat. i autorsko opisany l. g.: "JAN PAMUŁA / POLE DYSKRETNYCH ZMIAN BARWNYCH 57 / 2019 / Egz. 1. 2021"
- na krośnie: hologram z certyfikatem jakości i numerem
Praca posiada certyfikat autentyczności podpisany przez autora.
Jan Pamuła. Pionier sztuki komputerowej w Polsce, pod red. Beaty Gawrońskiej-Oramus, Muzeum Sztuki w Ołomuńcu, 2020.