Cerkiew, 1970
30 000 - 40 000 zł
24 kwietnia 2024 godz. 18:00
30 000 - 40 000 zł
30 x 24 cm
gwasz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "J. NOWOSIELSKI 1970" (ołówkiem)
Datowanie
1970
Proweniencja
- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska
opisany na odwrocie: "26 szkice architektoniczne" (ołówkiem)