Oko, 1989
19 000 - 25 000 zł
24 kwietnia 2024 godz. 18:00
19 000 - 25 000 zł
29,5 x 42 cm (arkusz)
tusz lawowany/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "M. Abakanowicz 1989" (ołówkiem)
Datowanie
1989
Proweniencja
na odwrocie oznaczenia: "115515 KA 14544" (ołówkiem)