Czwarty deszczowy dzień w Nawojowej, 1978-80
3 000 - 3 500 zł
24 kwietnia 2024 godz. 18:00
3 000 - 3 500 zł
50,5 x 60,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "ST. RODZIŃSKI / CZWARTY DESZCZOWY DZIEŃ W NAWOJOWEJ / 1978-80"
Datowanie
1978-80
Stan zachowania: pofalowanie płótna
Proweniencja
oznaczenia na krośnie (częściowo czytelne)