Bez tytułu, 1999
Duda-Gracz Jerzy (1941-2004)
ID: 6828
55,7 x 41,5 cm
akwarela/papier
Sygnatura
sygn., dat. i autorsko opisany l. d.: "Jerzy Duda G. / 997/1999."
Datowanie
1999
Proweniencja