5

W kawiarni, 1885

ID: 7035

12 000 zł

12 000 - 16 000 zł

6 czerwca 2024 godz. 19:30

Proweniencja

29 x 43 cm

piórko, tusz, akwarela, gwasz/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: „PAVL MERWART. SEPT. 13[?] 1885.”

Datowanie

1885

10

Scena batalistyczna

Cena wylicytowana: 48 000 zł
14

Pejzaż z makami

Cena wylicytowana: 90 000 zł
17

Targ w zimowy dzień

Cena wylicytowana: 15 000 zł
18

Przekupki na targu

Cena wylicytowana: 8 500 zł
22

Chrystus

Cena wylicytowana: 8 500 zł
24

Nimfy

Cena wylicytowana: 42 000 zł
26

Owce na hali

Cena wylicytowana: 5 000 zł
34

Pejzaż z chatami

Cena wylicytowana: 5 000 zł
36

Pejzaż wiejski

Cena wylicytowana: 3 400 zł
37

Morze nocą

Cena wylicytowana: 20 000 zł
38

Bałtyk, 1927

Cena wylicytowana: 5 000 zł
42

Gruszki

Cena wylicytowana: 6 000 zł