Pościg, 1917
35 000 - 45 000 zł
7 grudnia 2023 godz. 18:00
Święty Mikołaj (rysunek do ikonostasu w cerkwi św. Norberta w Krakowie), 1888
35 000 - 45 000 zł
44 x 59,5
akwarela, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Ziga 917" (cyrylicą)
Datowanie
1917
Proweniencja