Myśliciel, 1998
30 000 - 40 000 zł
7 grudnia 2023 godz. 18:00
Święty Mikołaj (rysunek do ikonostasu w cerkwi św. Norberta w Krakowie), 1888
30 000 - 40 000 zł
wys. 37 cm
brąz patynowany
Sygnatura
sygn., dat. i numerowany: "A. Rodin, 22/25, 1998"
Datowanie
1998
Proweniencja
kolekcja prywatna, Włochy
u dołu pieczęć odlewni: "Cire Airaindor Perdue"