Polne kwiaty, 1922
40 000 - 50 000 zł
7 grudnia 2023 godz. 18:00
Święty Mikołaj (rysunek do ikonostasu w cerkwi św. Norberta w Krakowie), 1888
40 000 - 50 000 zł
68 x 98 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "a. karpiński. 1922. II"
Datowanie
1922
Proweniencja
na odwrocie oznaczenie: "T / 31" oraz napisy