8

Polne kwiaty, 1922

ID: 6601

40 000 - 50 000 zł

7 grudnia 2023 godz. 18:00

Proweniencja

68 x 98 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "a. karpiński. 1922. II"

Datowanie

1922

na odwrocie oznaczenie: "T / 31" oraz napisy

4

Jan Skrzetuski

Cena wylicytowana: 76 000 zł
6

Dzieci

Cena wylicytowana: 22 000 zł
13

Kazimierz

Cena wylicytowana: 13 000 zł
19

Łosie

Cena wylicytowana: 20 000 zł
25

Portret dziewczynki

Cena wylicytowana: 11 000 zł