Hucuł
35 000 - 40 000 zł
7 grudnia 2023 godz. 18:00
Święty Mikołaj (rysunek do ikonostasu w cerkwi św. Norberta w Krakowie), 1888
35 000 - 40 000 zł
154 x 65 cm w świetle ramy
olej/płótno
Proweniencja