14

Hucuł

ID: 6613

35 000 zł

35 000 - 40 000 zł

7 grudnia 2023 godz. 18:00

Proweniencja

154 x 65 cm w świetle ramy

olej/płótno

4

Jan Skrzetuski

Cena wylicytowana: 76 000 zł
6

Dzieci

Cena wylicytowana: 22 000 zł
Rezerwacja
8

Polne kwiaty, 1922

Cena wylicytowana: 35 000 zł
13

Kazimierz

Cena wylicytowana: 13 000 zł
19

Łosie

Cena wylicytowana: 20 000 zł
25

Portret dziewczynki

Cena wylicytowana: 11 000 zł