TECHNIKA
Wszystkie
olej/płótno
olej/deska
pastel/papier
akryl/ płótno naklejone na tekturę
akryl/płótno
akwaforta
akwarela na podrysowaniu ołówkiem/papier
akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem/tektura
akwarela, gwasz, tusz/papier
akwarela, gwasz/papier
akwarela, gwasz/tektura
akwarela, kredka/papier
akwarela, ołówek/papier
akwarela, pastel/papier
akwarela, pastel/papier naklejony na tekturę
akwarela, pióro/papier
akwarela, technika mieszana/ papier
akwarela, tusz/papier
akwarela/ papier, tektura
akwarela/brystol
akwarela/brystol kremowy
akwarela/karton
akwarela/papier
akwarela/tektura
autolitografia
drzeworyt barwny
fluoroforta barwna
gwasz, akwarela/papier
gwasz, akwarela/tektura
gwasz, kredka czarna, ołówek, papier
gwasz, olej, ołówek/tektura
gwasz, olej/papier
gwasz, ołówek/papier
gwasz, pastel/tektura
gwasz, technika mieszana/tektura
gwasz, tempera/papier
gwasz, tempera/tektura fakturowana
gwasz/karton
gwasz/papier
gwasz/tektura
gwasz/tektura fakturowana
gwasz/tektura, papier
kredka czarna, gwasz/papier jasnobrązowy
kredka litograficzna, gwasz, ołówek/papier jasnobrązowy
kredka litograficzna/papier
kredka, akwarela/ papier
kredka, pastel/papier
kredka/papier
litografia barwna
litografia/papier
olej na podrysowaniu ołówkiem/papier naklejony na tekturę
olej, technika mieszana/papier
olej/deska mahoniowa
olej/dykta
olej/dykta?
olej/papier
olej/płótno (dublaż)
olej/płótno dublowane
olej/płótno naklejone na deskę
olej/płótno naklejone na sklejkę
olej/płótno naklejone na tekturę
olej/płótno z dublowanymi pasami brzeżnymi
olej/płótno, dykta
olej/płyta
olej/płyta naklejona na tekturę
olej/płyta pilśniowa
olej/sklejka
olej/tektura
olej/tektura malarska
ołówek, kredka/papier
ołówek/papier w kratkę
pastel, gwasz/papier
pastel, gwasz/tektura
pastel, ołówek/papier
pastel/ papier naklejony na tekturę
pastel/karton
pastel/papier beżowy
pastel/papier szary
pastel/papier żeberkowy jasnoszary
pastel/papier, deska
pastel/płótno
pastel/tektura
piórko, tusz, akwarela, gwasz/tektura
piórko, tusz/papier
piórko/papier
technika mieszana, akwarela, gwasz/papier
technika mieszana, kredka, ołówek/papier
technika mieszana, papier
technika mieszana, płótno
technika mieszana, węgiel/papier
technika mieszana/ papier naklejony na tekturę
technika mieszana/papier
technika mieszana/płótno
technika mieszana/tektura
tempera/papier
tempera/tektura
tempera/tektura fakturowana
tusz lawowany, gwasz/ papier kremowy
tusz lawowany/papier
tusz, ołówek/papier
tusz, piórko/papier
tusz/papier
węgiel, akwarela, ołówek/papier
węgiel, kredka/papier
węgiel, kredy/papier
węgiel, pastel/papier
węgiel/papier