W kawiarni, 1885

ID: 7035

12 000 zł

Proweniencja

29 x 43 cm

piórko, tusz, akwarela, gwasz/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: „PAVL MERWART. SEPT. 13[?] 1885.”

Datowanie

1885