W kawiarni, 1885
Merwart Paweł (1855-1902)
ID: 7035
29 x 43 cm
piórko, tusz, akwarela, gwasz/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: „PAVL MERWART. SEPT. 13[?] 1885.”
Datowanie
1885
Proweniencja