Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973 Bez tytułu, wg Bretona/Despreza: LXVI
ok. 75 x 53,5 cm
litografia, japoński papier czerpany
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Albert Field: s. 174, nr 73–7, K.; Michler, Ralf; Löpsinger, Lutz W.; II: s. 155, nr 1422.; Everling, Wolfgang; s. 190 (Pantofel pokory).
Datowanie
1973
litografia, japoński papier czerpany (dwie krawędzie rwane);
oznaczenie egzemplarza l. d.: XLVI/L (ołówkiem)
Proweniencja:
Wydawca:
Carpentier (Editions Celami), Genewa, 1973.