Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973 Bez tytułu, wg Bretona/Despreza: LXVI

ID: 1511

ok. 75 x 53,5 cm

litografia, japoński papier czerpany

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Albert Field: s. 174, nr 73–7, K.; Michler, Ralf; Löpsinger, Lutz W.; II: s. 155, nr 1422.; Everling, Wolfgang; s. 190 (Pantofel pokory).

Datowanie

1973

litografia, japoński papier czerpany (dwie krawędzie rwane);

oznaczenie egzemplarza l. d.: XLVI/L (ołówkiem)

Proweniencja:

Wydawca:

Carpentier (Editions Celami), Genewa, 1973.

David

CENA : 6 200 zł