Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973

ID: 3578

ok. 75,5 × 53,5 cm

litografia, japoński papier czerpany

Sygnatura

sygn. p. d.: Dalí (ołówkiem)

Albert Field: ss. 173-174, nr 73-7, G; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, II: ss. 153-155, nr 1414; Wolfgang Everling: s. 188. (MKM)

bez tytułu, wg Bretona/Despreza: XLVI
poz. z biblioteki opactwa Saint-Victor: 115

monogram wiązany p. g. na płycie: "DALI" z koroną i krzyżem; oznaczenie egzemplarza l. d.: "2/50" (ołówkiem); wydawca: "Éditions Celami", Genewa