Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela

ID: 2877

ok 75 × 53 cm

litografia, japoński papier czerpany

Sygnatura

sygn. p. d.: Dalí (ołówkiem)

Albert Field: s. 173-174, nr 73-7, L. Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, II: s. 153-155, nr 1416. Cena wywoławcza 6 000 zł

monogram wiązany p. śr. na płycie: GDALI z koroną i krzyżem oznaczenie egzemplarza l. d.: EA 13/50 (ołówkiem)

David

CENA : 6 200 zł