ID: 2140

Proweniencja

kolekcja prywatna, Barcelona

ok. 65 x 48 cm (kompozycja), ok. 76,5 x 54 cm (arkusz formatu „Jésus”)

litografia czarno-biała, japoński papier czerpany (dwie krawędzie rwane)

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

- Albert Field: s. 173, nr 73-7, E. - Michler, Ralf; Löpsinger, Lutz W.; II: s. 153, nr 1399. - Everling, Wolfgang; s. 187 (Sztuka pierdzenia w szacownym towarzystwie Ortwina).

Datowanie

1973

monogram wiązany na płycie p. d.: "G/DALI"; oznaczenie egzemplarza l. d.: "48/50" (ołówkiem); Wydawca: Jacques Carpentier (Editions Celami), Genewa; Druk: Atelier Grapholith, Paryż

David

CENA : 6 200 zł