Z jednobarwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 4286
ok. 76,2 x 54 cm (arkusz)
litografia/japoński papier czerpany
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)
Proweniencja
kolekcja prywatna, Barcelona
oznaczenie egzemplarza l. d.: "2/50" (ołówkiem)