Z jednobarwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela

ID: 4286

Proweniencja

kolekcja prywatna, Barcelona

ok. 76,2 x 54 cm (arkusz)

litografia/japoński papier czerpany

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

oznaczenie egzemplarza l. d.: "2/50" (ołówkiem)