ID: 3562
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 3562
ok. 47,7 × 64,7 cm
litografia barwna/papier bawełniany Arches
Sygnatura
sygn. p. d.: Dalí (ołówkiem)
Albert Field: s. 179, nr 76-2, B. ; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, II: ss. 158-159, nr 1444.
Datowanie
1974
znak wodny: ARCHES/FRANCE; oznaczenie egzemplarza l. d.: EA (ołówkiem); na odwrocie napis: 104 (w kółku)