Z cyklu: Witraże, 1974 Dżungla ludzka, Jaskółka (Zniszczona cywilizacja)

ID: 721

ok. 47,8 × 65 cm

litografia barwna/papier bawełniany Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Datowanie

1974

oznaczenie egzemplarza l. d.: 201/250 (ołówkiem);
znak wodny l. d.: ARCHES / FRANCE

Literatura:

– Albert Field: s. 179, nr 76–2, D;
– Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, II: ss. 158–160, nr 1445.