Z cyklu: Dużo hałasu o Szekspira (Szekspir II), 1970/71 Henryk VIII
ID: 1509
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 1509
ok. 17,5 x 12,5 cm (odcisk płyty), ok. 20,8 x 15 cm w św. p-p. (arkusz)
sucha igła barwna/papier czerpany BFK Rives
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Albert Field: s. 65, nr 71–1, E.; Michler, Ralf; Löpsinger, Lutz W.; I: s. 182, nr 395.
Datowanie
1970/71
oznaczenie egzemplarza l. d.: E.A. (ołówkiem)
Proweniencja:
Wydawca:
EGI/Ateliers Rigal