Z cyklu: Boska komedia, 1960-64 Czyściec, Pieśń XII

ID: 3568

ok. 33 × 26,2 cm

drzeworyt barwny/papier bawełniany Rives

Sygnatura

ok. 33 × 26,2 cm

Albert Field: ss. 189-200, Purgatory Canto 17. ; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, II: ss. 102-114, nr 1084.

Datowanie

1960-64

oznaczenie egzemplarza l. d.: 50/150 (purpurową kredką)

David

CENA : 6 200 zł