Z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973

ID: 3574

ok. 75,5 × 53 cm

litografia, gwasz/japoński papier czerpany

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Albert Field: ss. 173-174, nr 73-7, H; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, II: ss. 153-155, nr 1418; Wolfgang Everling: s. 186. (MKM)

bez tytułu, wg Bretona/Despreza: XXI
poz. z biblioteki opactwa Saint Victor: 74

oznaczenie egzemplarza l. d.: "55/250" (ołówkiem); wydawca: "Éditions Celami", Genewa