Z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973

ID: 4274

Proweniencja

ok. 75,6 x 54 cm (arkusz)

litografia barwna/japoński papier czerpany

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

Albert Field: s. 173-174, nr 73-7, O.; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, II: s. 153-155, nr 1412.

Datowanie

1973

oznaczenie edycji l. d.: "154/250" (ołówkiem);

wklejka z wydrukowanym napisem: "Salvador Dali / Les Songes Drolatiqves de Pentagruel 1973 / Farblithographie - Barwna litografia. Ausgabe Carpentier / Paris. / Auf japanischem Bütten 154/250. Handsigniert / 1600,€"

David

CENA : 6 200 zł