Wiara, która słabnie, z cyklu: Witraże, Znaki wiary

ID: 3679

Proweniencja

kolekcja prywatna, Barcelona

40 x 40 cm (kompozycja); 64,7 x 47,8 cm (arkusz)

litografia barwna/bawełniany papier welinowy

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Albert Field: s. 177, nr 74-5, I. Michler, Ralf; Löpsinger, Lutz W.; II: s. 161, nr 1462.

Datowanie

1973

oznaczenie egzemplarza l. d.: "AP 3/50" (ołówkiem); Wydawca: Carpentier (Editions Celami), Genewa.; Druk: Atelier Grapholith, Paryż.

David

CENA : 6 200 zł