40 x 40 cm (kompozycja); 64,7 x 47,8 cm (arkusz)
litografia barwna/bawełniany papier welinowy
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Albert Field: s. 177, nr 74-5, I. Michler, Ralf; Löpsinger, Lutz W.; II: s. 161, nr 1462.
Datowanie
1973
oznaczenie egzemplarza l. d.: "AP 3/50" (ołówkiem); Wydawca: Carpentier (Editions Celami), Genewa.; Druk: Atelier Grapholith, Paryż.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Barcelona