Torreador i motyle, 1972
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 5420
75 x 53 cm w św. p-p.
litografia barwna
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Dalí S., Michler R., Löpsinger L. W., "Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980", nr referencyjny: 1358.
Datowanie
1972
Proweniencja
Galeria Sztuki, Paryż
oznaczenie egzemplarza l. d.: "132/250" (ołówkiem)