Sandiego el Grande
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 4912
66 x 50 cm (arkusz, krawędzie rwane)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Dalí"
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "MDCCLXXVII / MM";
pieczęć tłoczona l. d.: "Dalí";
znak wodny p. d.: "BFK RIVES / FRANCE"