Pocałunek w rękę

ID: 4316

Proweniencja

55,7 x 75,6 cm (arkusz)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

oznaczenie edycji l. d.: "E.A." (ołówkiem);

pieczęć tłoczona - monogram artysty l. d.: "DALI" z koroną i krzyżem;

- wklejka z wydrukowanym napisem: "SALVADOR DALI / TITEL: BAISEMAIN 1971 / HAND SIGNIERT (Bleistift), NUMERIERT EA (epreuve d’artiste / ), ARCHES PAPER / Geprägter Dali’s Stempel, GROSSE: 76 x 56 cm (Blatt). / REFERENZ: MICHLER LÖPSINGER, 2/145"

- wklejka z wydrukowanym zdjęciem i informacjami o pracy

- oznaczenie: "16" (w kole, ołówkiem)

David

CENA : 6 200 zł