Odyseusz i syreny

ID: 4848

Proweniencja

72 x 52,8 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem?)

oznaczenie egzemplarza l. d.: "83/195";

pieczęć tłoczona l. d.: "Dalí"