Odyseusz i syreny
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 4848
72 x 52,8 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem?)
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "83/195";
pieczęć tłoczona l. d.: "Dalí"