Odyseusz i syreny

ID: 973

62,7 x 48,3 cm w św. p-p.

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali"

oznaczenie edycji l. d.: 4/195;

sucha pieczęć z monogramem l. d.: DALI

na odwrocie nalepka z drukowanym napisem: Salvador Dali / Ulisse Ele Sirene 1974. / Farblithographie – Barwna litografia / Auf Bütten 4/195. Handsigniert, Dali Stempel.

Proweniencja: