Oblubieniec, z cyklu: Pieśń nad Pieśniami, 1971

ID: 4304

Proweniencja

47 x 33 cm w św. p-p. (arkusz)

akwaforta ręcznie złocona/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

Salvador Dali. Catalogue Raisonné of Etchings and Mixed-Media Prints 1924-1980. Edited by Ralf Michler and Lutz W. Löpsinger, Prestel, Munich - New York 1995, 468-479.

Datowanie

1971

oznaczenie edycji l. d.: "205/250" (ołówkiem);

- wklejka z wydrukowanym napisem: "Titel: “Song of Songs” / Literatur: Michler / Löpsinger, 468-479 Position. / Papier Arches, c. 560 x 376 mm, Ausgabe 250, 1971 Jahr."

- wklejka z wydrukowanym zdjęciem i informacjami o pracy

- oznaczenie: "18" (w kole)

David

CENA : 6 200 zł