Oblubieniec wśród lilii, z cyklu: Pieśń nad pieśniami, 1971

ID: 4296

Proweniencja

45 x 29 cm w św. p-p. (arkusz)

akwaforta ręcznie złocona

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

Datowanie

1971

oznaczenie egzemplarza l. d.: "47/250" (ołówkiem);

- wklejka z wydrukowanym napisem: "Salvador Dali / Title: "The Beloved Feeds Among The Lilies" / Ausgabe: The Song of Songs, #47 von  250 plus A. E, 1971 Jh. Blattgröße / c. 560 x 380, Größe der Platte 250 x 400 mm., Bleistift signiert und / nummeriert. / Papier: Arches, Radierung (akwaforta von Hand vergoldet / Literatur: Michler / Löpsinger, (477)"

- wklejka z wydrukowanym zdjęciem i informacjami o pracy

- nalepka ramiarska